باید بدانیم صلحی که دشمنان اسلام از آن دم می زنند سرابی بیش نیست

راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به سالهای گذشته حساس تر است و مسلمین باید با قدرت و باشکوه در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

روز قدس - موبایل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی »دامت برکاته» معظم له در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس اظهار داشتند: «امسال روز قدس، از هر سال حساس تر به نظر می رسد و بایستی مسلمانان جهان باشکوهتر، با قدرت بیشتر و با وحدت و اجتماع بیشتر شرکت کنند. باید بدانیم صلحی که دشمنان اسلام از آن دم می زند سرابی بیش نیست.

از طرفی مسلمانان می‌دانند که اسرائیل هم حرکات مذبوحانه انجام می دهد، هم از لحاظ فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و نظامی بسیار بسیار ضعیف شده است. از این جهت لازم است که مسلمانان جهان برای اعلان اینکه سقوط اسرائیل نزدیک است و حرکات مذبوحانه بیجا انجام می دهد، باشکوه و عظمت در روز قدس شرکت کنند و نفرت خود را از آمریکا سرکرده استکبار و ایادی استکبار که طرفدار صهیونیست ها می باشند نشان دهند و مطمئن باشند که اسرائیل روزهای آخر را می گذراند و نفس های آخر را می کشد امروز بر مسلمانان لازم است به هر كیفیتی برای نابودی صهیونیست تلاش كنند، تردیدی نداریم به حول قوه الهی وعده پروردگار متعال محقق خواهدشد لذا باید با قدرت خود به میدان بیائیم و عظمت و قدرت مسلمانان را به تمام جهان نشان دهیم.

از آن روز که امام فرمودند اسرائیل غده سرطانی است، مسلمانان با قدرت جلو آمدند و قدرت خود را نشان دادند و امسال فکر می کنیم سال سقوط اسرائیل این غده سرطانی است. انشاء الله و تعالی