حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی در دیدار استاندار قم؛ دکتر سید محمد آقامیری

امروز سفارشی جز خدمت به مردم و حل مشکلات آنها ندارم و از همه مسئولان بعنوان یک طلبه در حوزه علمیه قم می خواهم که برای جلب رضای خدا و حفظ این انقلاب و نظام اسلامی تلاش کنید که مردم را راضی نگه دارید این مردم به گردن همه ما حق دارند.

photo_2024-02-07_15-50-34

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی در دیدار استاندار قم با تقدیر از خدمات در حال انجام استاندار قم تأکید کردند: باید این مسیر با شدت ادامه‌ پیدا کند تا مردم ثمرات آن را درک کنند .
معظم له پرکار بودن و داشتن ارتباط مستقیم با مردم و درک مشکلات آنها از نزدیک را از ویژگی های ارزشمند دکتر آقامیری دانسته و خاطرنشان کردند: اگر همه مسؤلان این موضوع را درک کنند که شغل و موقعیتی که در اختیار دارند امانتی است برای خدمت به مردم و خود را در دسترس مردم قرار دهند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
این مرجع تقلید نظارت بر بازار و قیمت‌ها را که در قم آغاز شد از دیگر نکات مثبت ارزیابی نموده و فرمودند: این موضوع بعنوان یک الگو با همین دقت و شدت باید در کل کشور عملی شود تا این قیمت‌های که بی حساب هر روز افزایش پیدا می‌کند با نظارت تا حدودی کنترول گردد.
معظم له با توجه به گزارش استاندار برای رفع مشکلات روستاهای اطراف قم و موضوع مسکن فرمودند: باید به مناطق محروم اهمیت بیشتری داد و با پیگیری و حضور مستمر خود مشکلات قابل حل را برطرف کنید و موضوع مسکن‌ نیز با جدیت دنبال شود.
این مرجع تقلید اولویت نخست همه مسئولان را خدمت به مردم و حل مشکلات معیشتی و فرهنگی دانسته و افزودند: امروز سفارشی جز خدمت به مردم و حل مشکلات آنها ندارم و از همه مسئولان بعنوان یک طلبه در حوزه علمیه قم می خواهم که برای جلب رضای خدا و حفظ این انقلاب و نظام اسلامی تلاش کنید که مردم را راضی نگه دارید این مردم به گردن همه ما حق دارند.
همین مردم بودن فوج فوج به جبهه رفتند و جان دادند، همین مردم بودند که این نظام را تا به امروز با عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) حفظ کردند و امروز هم همین مردم هستند که در مقابل دشمن می مانند، پس تا می توانید خدمت کنید و مشکلات را حل نمائید.
ایشان خطاب به استاندار قم فرمودند: این که شما از صبح زود تا ساعت پایانی از شب مشغول خدمت هستید و خودتان پیگیری مشکلات می باشید و در حال تعیین وضعیت کارهای نیم تمام هستید جای قدردانی و تشکر دارد.
شایان ذکر است در ابتدای این دیدار استاندار قم گزارشی از فعالیت ها و عملکرد دوران تصدی خود ارائه نمود.