همه بايد بدانند طلبكار اصلي در اين كشور مردم هستند و بايد به اين مردم خدمت كرد

حضرت آيت الله العظمي نوري همداني: اين مردم حق بزرگي به گردن مسولان دارند لذا مسولان در خدمت به مردم كوتاهي نكند.

photo_2019-08-31_08-59-19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آيت الله العظمي نوري همداني دامت بركاته ، ایشان در ديدار با استاندار قم با تاييد طرح‌هاي مطرح شده فرمودند: اقدامات شما و حضور شما در بين مردم و همچنين ایجاد طرح‌هايی از قبيل بازسازي بافت‌هاي اطراف حرم و ايجاد شهرك زائر و همچنين بررسي وضعيت توليد و سرمايه‌گذاري در استان نشان از همت بلند شما دارد و اين قصد مبارک است و انشاءالله با همت شما اين اين مسائل عملي شود.

این مرجع عالیقدر جهان تشیع با بيان حديثي از امام سجاد عليه السلام و اهميت خدمت به مردم افزودند: همه بايد بدانتد كه طلبكار اصلي مردم هستند؛ مردمي كه خون دادند، شهيد دادند و همواره پاي نظام و انقلاب ايستاده‌اند. مسولان بدهكار اين مردم هستند.

ايشان با اشاره به مطلب چند روز پيش سخنگوي دولت مبني بر اعلام قيمت صد كالا بطور روزانه از طريق رسانه براي جلوگيري از تورم و افزايش قيمت، عملي شدن آن را بطور جدي خواستار شدند و فرمودند: همه بايد با كمك و وحدت فقط به فكر خدمت به مردم بوده و در اين جنگ اقتصادي و تحريم با مديريت صحيح انشاءالله مشكلات حل شود.

معظم‌له در پايان با بيان رواياتي به اهميت جايگاه قم و اهل آن پرداختند و اظهار داشتند: وجود حرم كريمه اهلبيت فاطمه معصومه سلام الله عليها در اين شهر سبب مي‌شود تلاش را چند برابركنيم و تا مي‌توانيم به زائران و مجاوران آن حضرت خدمت نماييم.

وی افزودند: با توجه به اين موضوع كه قم خاستگاه انقلاب اسلامي است، بايد این شهر يك الگوی ديني و انقلابي نیز براي همه شهرها باشد.