مسؤولان در حل مشكلات معيشتی و اقتصادی مردم تلاش كنند و برای حل اين موضوعات به سخنان رهبری عمل كنند

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی ملت ايران را مردمي بصير، آگاه و هوشياردانستند و گفتند: خوشبختانه مردم آگاه ایران صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و اجازه موج سواري به دشمن نخواهد داد.

5cc5aa203bed8

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آيت الله العظمي نوري همداني مدظله العالي، ايشان صبح امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به خطبه ٥٠ نهج البلاغه گفتند: امیرمؤمنان حضرت علي(ع) در این خطبه ويژگي هاي فتنه را معرفي کردند و فرمودند دشمن با ايجاد فتنه حق را از بين مي برد و مانع معرفي حق خواهد شد.

ایشان با اشاره به حوادث اخیر کشور افزودند: مشكل مردم اقتصاد و معيشت است و رهبر معظم انقلاب هم فرمودند كه مسؤولان مشكل مردم را حل كنند، ما هم از مسؤولان مي خواهيم كه مشكل معيشت مردم حل شود و به سخنان چند روز قبل رهبري درجهت حل مشكل معيشتی عمل کنند.

معظم له اظهار داشتند: بايد توجه داشت دراين چند روز آمريكا، اسرائيل، عربستان، سلطنت طلبان و بعضي كشورهاي اروپايي از اين آشوب ها به عنوان پشتیبانی از مردم حمايت كردند در حالي كه خودشان در اين ٤٠ سال بدترين ظلم‌ها و تحريم‌ها را نسبت به مردم داشته اند و حتي دارو را براي مردم تحريم و در جنگ تحميلي صدام را دركوبيدن مردم ایران تجهيزكردند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی ملت ايران را مردمي بصير، آگاه و هوشياردانستند و ادامه دادند: خوشبختانه مردم آگاه ایران صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و اجازه موج سواري به دشمن نخواهد داد.

مرجع عالیقدر جهان تشیع تأکید کرد: بي شك كساني كه حسينيه، مسجد و قرآن ها را آتش مي زنند و اموال عمومي را غارت مي‌كنند از مردم نيستند.