سپاه مجال را از ضد انقلاب گرفت

حضرت آيت الله العظمي نوري همداني: امروز سپاه و نيروهاي مسلح موجبات افتخار ملت را فراهم كردند و مجال را از ضد انقلاب گرفته و توطئه‌هاي دشمن را خنثي كردند.

IMG_9078

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آيت الله العظمي نوري همداني دامت بركاته ، اين مرجع عاليقدر جهان تشيع در ديدار مبلغان دهه آخر صفر كه از سوي دفتر معظم‌له اعزام مي‌شوند اظهار داشتند: اربعين تجلي شكوه و عظمت اسلام ناب و تشيع است و شك نداريم كه اين حركت عظيم زمينه ساز ظهور خواهد بود.

وي افزودند: امروز شناساندن اسلام حقيقي و پاسخ به شبهات وظيفه اول مبلغان است. مبلغان بايد فضاهاي مجازي را رصد كنند و شبهاتي را كه دشمن در حال بمباران آن است را بشناسند و پاسخ مستدل و دقيق دهند.

اين مرجع عاليقدر جهان تشيع با اشاره فعاليت هاي گسترده دشمنان فرمودند: دشمانان اسلام و انقلاب با اتاق‌هاي فكر مجهز وارد عرصه مبارزه با دين و انقلاب شده‌اند و از هر طريق ممكن مي‌خواهند ضربه بزنند.

ايشان يكي ديگر از نقشه‌هاي دشمن را القاء نا اميدي و ناكارآمدي نظام اسلامي دانسته و گفتند: مسولان بايد با عملكرد صحيح، مديريت درست، ايجاد رفاه، حل مشكل معيشت و ايجاد اشتغال نقشه دشمن را برملا كنند.

معظم‌له در ادامه ضمن شاره به بركات و ثمرات بسيار انقلاب فرمودند: البته كه كمبودهايي وجود دارد و براي رسيدن به جايگاه مطلوب فاصله است اما خدمات چهل سال گذشته بسيار بيشتر است و قابل مقايسه با قبل انقلاب نيست.

حضرت آيت الله العظمي نوري همداني امنيت را در ابعاد مختلف مهم توصيف كردند و فرمودند: امروز اقتدار نيروهاي مسلح لرزه بر اندام دشمن انداخته؛ كار اطلاعاتي اخير سپاه در دستگيري و رسوايي مزدوران ضد انقلاب و شبكه جاسوسي دشمن قابل تقدير است و از ايشان تشكر مي‌كنيم.