به جای حاشیه سازی به مشکلات مردم رسیدگی کنید

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی به حاشیه سازی های اخیر برخی مسؤولان واکنش نشان دادند و گفتند: مسؤولان بايد از درد و رنج مردم كم كنند نه اينكه با حاشيه سازي سبب افزایش غم مردم شوند.

IMG_2501x

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آيت الله العظمي نوري همداني مدظله العالي، اين مرجع عاليقدر جهان تشيع، عصر امروز در ديدار حجت الاسلام بهرامی ریيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح و روؤساي دادسرا ها و دادگاه‌هاي نظامي، به حاشیه سازی های اخیر برخی مسؤولان واکنش نشان دادند و گفتند: مسؤولان با هم وحدت داشته باشند و اختلافات را به میان مردم و جامعه نكشانند، مسؤولان بايد از درد و رنج مردم كم كنند نه اينكه با حاشيه سازي سبب افزایش غم مردم شوند.

ایشان خطاب به برخی مسؤولان تأکید کردند: به جاي حاشيه سازي و حرف‌هاي اختلافي، به مردم برسيد و وظيفه خودتان را انجام دهيد؛ مردم از نظر معيشت و اقتصاد مشكل دارند و جوانان كار و ازدواج می‌خواهند، برويد وقت خود را صرف مردم كنيد.

مرجع عالیقدر جهان تشیع خاطرنشان کردند: مردم به ما مراجعه مي‌كنند چرا شما درباره مشکلات حرف نمي‌زنيد، مردم بدانند ما از گراني و تورم و اقتصاد تا ديركرد بانك‌ها تذکر می‌دهیم اما برخی مسؤولان توجه ندارند.

ایشان در ادامه با قدردانی از اقدامات دستگاه قضا در مبارزه با فساد اضافه کردند: امروز قوه قضائيه به شدت در حال مبارزه با فساد است و اقدامات دستگاه قضا در مردم اميد ايجادكرده است و رييس قوه قضاییه هم شبانه روزي تلاش مي‌كند، ما از قوه قضایيه در مبارزه با فساد حمايت مي‌كنيم و نبايد اين قوه تحت تأثير حاشيه سازي‌ها قرار گیرد.

معظم له تصریح کردند: ما از همه مسؤولان در دستگاه‌های مختلف كه به فكر مردم باشند و براي حل مشكلات حمايت مي‌كنيم؛ در شرایط امروز مسؤولان باید وحدت داشته باشند و اختلاف را كنار بگذارند و براي دشمن خوراك درست نكنند، مسؤولان تنها باید به فكر خدمت باشند و حول محور رهبری وحدت کلمه داشته باشند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی همچنین در ابتدای این دیدار با تبریک  ميلاد پيامبر اكرم(ص) و امام صادق(ع) يكي از فلسفه هاي رسالت انبياء برقرار قسط و عدل دانستند و گفتند: ايجاد انقلاب اسلامی براي اين نبود كه عده اي بروند و عده ديگر بيايند بلكه هدف تغيير فرهنگ و ايجاد عدالت بود و بايد همه براي برقراري اين موضوع تلاش كنيم.

ایشان اصل انقلاب و نظام را اسلام، ولايت فقيه و مردم دانستند و افزودند: اين انقلاب ثمرات و بركات فراواني داشت و دارد و مردم بدانند روز به روز اين انقلاب در حال پيشرفت است، هركس در هر مقام و موقعيتي كه باشد ولي بخواهد مردم را با القای مسائلي نااميد كند خيانت کرده است.