مسلمانان برای رهایی از دست ظالمان و اعتلای اسلام متحد شوند

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی به مسلمانان توصیه کردند که برای اعتلای جهان اسلام و رهایی از دست ظالمان متحد شوند و همواره نسبت به توطئه ها و دسیسه های دشمنان و بدخواهان هوشیار باشند.

IMG_8817x

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مد ظله العالی، این مرجع عالیقدر جهان تشیع، صبح امروز در دیدار نماینده ولی فقیه و مسؤولان حج و زیارت با تجلیل از خدمات حجت الاسلام والمسلمین نواب و مسؤولان حج ابراز امیدواری کردند که مسؤولان حج توفیق داشته باشند خدمات بیشتری به زائران ارائه کنند.

ایشان با اشاره به سیاست های غلط حاکمان سعودی افزودند: متأسفانه سعودی ها با آمریکا و صهیونیست ها ارتباط و وحدت دارند و در سیاست با ایران مقابله می کنند، از نظر اعتقادی و دینی نیز سعودی ها دشمن شیعه محسوب می شوند و علیه تشیع کار جدی می کنند.

معظم له با ابراز تأسف از تخریب آثار تاریخی دینی توسط سعودی ها اظهار داشتند: وهابیت برای مقابله با شیعه بسیاری از آثار تاریخی دینی را در مکه و مدینه نابود کرده است تا اثری باقی نماند.

ایشان با اشاره به حادثه دردناک منا ادامه دادند: باید این موضوع و حقوق حجاج جانباخته پیگیری شود و سعودی ها باید این حقوق را تأمین کنند، با مدیریت قوی موضوع را پیگیری کرد چرا که این حادثه دردناک نتیجه سوء تدبیر سعودی ها بوده است.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی به قدرت ایران اسلامی در منطقه و جهان اشاره کرد و ابراز داشت: عظمت و قدرت ایران،  قدرت اسلام و اهل بیت(ع) است و باید امت اسلام را با جایگاه ایران اسلامی آشنا کرد.

ایشان در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به تظاهرات میلیونی مردم عراق علیه اشغالگری آمریکا به مسلمانان توصیه کردند که برای اعتلای جهان اسلام و رهایی از دست ظالمان متحد شوند و همواره نسبت به توطئه ها و دسیسه های دشمنان و بدخواهان هوشیار باشند.