مردم طبق شاخصه‌های نماینده تراز انقلاب اسلامی به کاندیداها رأی دهند

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با تکذیب شایعات اخیر در فضای مجازی فرمودند: ما در ادوار مختلف انتخابات تنها به تبیین کلیات و شاخصه‌های نماینده تراز انقلاب اسلامی پرداخته‌ایم و کاندیدای خاصی را مورد تأیید قرار نداده‌ایم.

IMG_0410

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی، این مرجع عالیقدر جهان تشیع در درس خارج خود با اشاره به ضرورت حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی گفتند: مسأله انتخابات ارتباط مستقیم با سرنوشت ما دارد، از این جهت باید اهمیت ویژه ای برای آن قائل باشیم.

مرجع عالیقدر جهان تشیع با بیان اینکه در هیچ یک از دوره‌های انتخابات شخصی را برای رأی دادن معین نکرده ام، تأکید کردند: ما در ادوار مختلف انتخابات تنها به تبیین کلیات و شاخصه‌های نماینده تراز انقلاب اسلامی پرداخته‌ایم و کاندیدای خاصی را مورد تأیید قرار نداده‌ایم.

ایشان با بیان اینکه مردم باید با بصیرت در انتخابات شرکت کنند، خاطرشان کردند: نوشته هایی که از قول بنده شخصی را برای رأی دادن معین کرده باشند را تکذیب می کنم؛ اخیراً عده ای نامه ای را در حمایت برخی افراد در انتخابات به بنده نسبت داده‌اند و آن را در فضای مجازی تکثیر کرده‌اند که بنده آن را تکذیب می‌کنم و می‌گویم هیچوقت شخصی را معین نکرده‌ام، بلکه تنها شاخصه‌های نماینده تراز انقلاب اسلامی را به عرض مردم رسانده‌ام تا طبق آن با بصیرت خود به کاندیداها رأی دهند.

معظم له شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را یک وظیفه دانستند و ادامه دادند: مردم بادی با بصیرت خود کسی را انتخاب کنند که دارای تعهد و تدین باشد.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی «تعهد انقلابی» را از شاخصه های نماینده تراز انقلاب اسلامی برشمردند و افزودند: خدمت گذاری، دشمن شناسی، دشمن ستیزی، سوابق درخشان و انقلابی گری نیز از دیگر شاخصه های یک نماینده تراز انقلاب اسلامی است.